• Bilgi Hattı :
  • 0216 606 10 95

P.tesi-Cuma :09:00-18:00   Cumartesi: 09:00-13:00

Biz Kimiz

DR.TURGAY MEHMETBEYLİ

KISACA
DR.TURGAY MEHMETBEYLİ

Alternatif Tıp Kliniğin kurucusu Dr.Turgay Mehmetbeyli, Azerbaycan Tıp Üniversitesi mezunudur. 1990 yılında aynı üniversitede Nöroloji Uzmanlığını bitirmiş, 1990 yılında Akupunktur üst düzey eğitimlerini bitirerek sertifika hak sahibi olmuştur. Sonraki yıllar da hastane ve aynı üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışmaya devam etmiştir.

1997 yılında Serpil Manyas kaplıcaların da geleneksel ve tamamlayıcı tıp bölümü ile başlamıştır. 1998 yılın da aynı faaliyeti Gönen kaplıcaların da sürdürmüştür.  2001 yılında İstanbul Tuzla kaplıcaların da ek çalışmalarla geniş kitlelere hitap etmiştir. Tuzla kaplıcaların da 17 yıl boyunca bölüm olarak faaliyet gösterdikten sonra 2017 yılında İstanbul Maltepe ilçesin de Alternatif Tıp Kliniği kurarak bilgi ve tecrübelerini tedaviye ihtiyacı olanlar için kullanmıştır.

Tedavilerin de; Akupunktur, Manüel Terapi, Mezoterapi, Nöral Terapi, Fitoterapi, Diyet ve diğer usuller kullanılmaktadır.

 

Image

Misyonumuz-Vizyonumuz

Amacımız geleneksel ve tamamlayıcı tıpbın uygulamalarını çağdaş bilim açısından değerlendirmek ve metotlarını ona göre geliştirmek, hastalıkları gerekli aşamadan alıp ona uygun tedavi usulu kullanmaktır. Geleneksel ve tamamlayıcı tıp usulleri ilaç ve fiziksel tedavilerle bir bütün olarak düşünerek hastalığın gidişatını daha iyi yöne götürmek ve çabuk iyileşmelerini sağlamaktır.

Geleneksel ve tamamlayıcı tıp usullerle geliştirilmiş yeni teknolojileri kullanmak cağın talebidir ve bu yönde dijital programları uygulamak şarttır. Alternatif Tıp Kliniği bünyesinde görevini icra etmekte olan tüm uzmanlarımız, uzman olduğu konularının dışında ilişkisi olan unsurların öğrenimi ,takibini gerçekleştirme kaydıyla en verimli sonuca yönelen tedavi imkanlarını sunabilmesidir.

Biz Kimiz

BizimEkip

Dr.Turgay Mehmetbeyli
Dr.Turgay MehmetbeyliGeleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uzmanıinfo@alternatiftipklinigi.com
Dilek Aras
Dilek ArasTerapist info@alternatiftipklinigi.com
Hüseyin Gücen
Hüseyin GücenTerapistinfo@alternatiftipklinigi.com

Yardıma İhtiyacınız Var mı ? Randevu almanız yeterlidir

Bilgi ve tecrübelerimize dayanarak sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretmekteyiz.

Niçin Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Sağlığınızı Önemsiyoruz.
Sağlık ihmale gelmez. Yanlış teşhiş ve tedavi, hem sağlığınıza hem zamanıza büyük kayıp olacaktır. Alternatif Tıp Kliniği, gerekli incelemeler sonrasında teşhiş koymakta ve tedavi için gerekli adımları atabilmektedir.
Uzman Ekip
En Uygun Fiyat Politikası
Pozitif Düşünen, Çözüm Üreteniz.
Image

Alternatif Tıp Kliniği

Öncelikle amacımız geleneksel ve tamamlayıcı tıpbın uygulamalarını günümüz çağdaş bilimi açısından değerlendirmek ve metotlarını ona göre geliştirmek, hastalıkları gerekli aşamadan alıp ona uygun tedavi  usulu ile kullanmaktır.  <<< Devamı >>>

Yukarı Çık
Aşağıya İn

Site İçerisinde Ara